Nargile Tütünleri

En İyi Nargile Tütünü – 1

nargile-tütünü

Nargile, tütün içme araçlarından biri olarak adını sıkça duyurmaktadır. Geçmiş yıllarda fazla popüler olmamakla birlikte son yıllarda çok sevilen ve tercih edilen bir tütün içme aracı olarak bilinir. Nargilenin ilk çıktığı yıllarda nargile tütünü aromasız olarak sade bir şekilde kullanılıyordu. Fakat son yıllarda nargile tütünü üreticileri farklı aromalarda ve karışımlarda tütün üretmişlerdir. Nargile özellikle yaz aylarında akşamların vazgeçilmez bir alışkanlığı haline gelmişken kış aylarında da çok tercih edilir. Peki, nargile tütünü seçerken nelere dikkat edilmeli? Gelin hep beraber bu konuya da göz atalım..

dark
En İyi Nargile Tütünü - 1 3

Nargile Tütünü Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Nargile tütünü seçerken öncelikle damak tadınıza uygun aromalar seçmelisiniz. Her yıl daha farklı aromalar elde edilirken nargile kullanıcıları için de çok sayıda seçenek ortaya çıkıyor. Eğer ilk kez nargile içmeyi deneyecekseniz mutlaka tek bir aroma ve yumuşak bir içim denemelisiniz. Bir kaç denemeden sonra dilerseniz karışımlı aromalardan da deneyebilir ve kendi damak tadınıza uygun olan tütünü keşfedebilirsiniz. Her zaman kaliteli markalardan alışveriş yapmalısınız. Özellikle internet siteleri üzerinde çok ucuz fiyatlarda ve kalitesiz ürünler yer alır. Kesinlikle bir kaç lira az ödemek için bu tarz bilinmeyen ve güvenilir olmayan sitelerden nargile tütünü satın almamalısınız. Daima bu işi uzun yıllardır yapan ve bilinen markaları tercih etmelisiniz.

En İyi Nargile Tütünü Hangisidir?

Bu sorunun cevabı tamamen kişiseldir. Fakat sizler için en çok tercih edilen nargile tütünü hakkında biraz açıklama yapalım. Öncelikle sade olan tütünler elma, kavun, karpuz, limon, nane, çilek, vişne, vanilya, hindistan cevizi, muz, damla sakızı ve benzeri şekilde olan aromalardır. Sade aromaların dışında bir de karışımların en çok tercih edilenlerine göz atalım: nane ve limon, elma ve nane, karpuz ve limon, vanilya ve limon, karamel ve süt, şeftali ve nane gibi daha birçok karışım fazlaca tercih edilir. Bu karışımların dışında kendi damak tadınıza göre en sevdiğiniz aromalardan satın alabilir ve ikiden fazla aromayı karıştırarak kendinize özel aroma karışımınızı elde edebilirsiniz.

Listeye geri dön

Bir cevap yazın