Nargile Tütünleri

Al-Fakher Markasına Ait Nargile Tütünü

nargile-tütünü

Nargile keyfi çok eski dönemlerden beri yapılmakta ve günümüzde de süregelen alışkanlıklar içerisindedir. Tarihi oldukça eskilere dayanır ve Hindistan topraklarından tüm dünyaya yayılmıştır. Nargile dediğimiz nesne bir tütün içme aracıdır. Tütün dumanı sudan geçerek kişilerin elinde bulunan nargile ucu ile sigara içilir gibi içe çekilir. Nargile içerisine konulan tütünlerin de çeşitleri vardır. Nargile içmek için gidilen mekânlarda nargile istenilen tütünden hazırlanır. Bunun içerisinde daha çok meyveli tütünler tercih edilir. Nargile bir doğu kültürü ürünü olması sebebiyle çok sevilmekte ve nargile batı ülkelerinde giderek yaygınlaşarak kullanılır. Nargile tütünü içen insanlara mutluluk veriyor ve bu tütünler özel olarak hazırlanıyor

Nargile Tütün Aromaları

Al- Fakher markası alanında kendini kanıtlamış ve hazırlamış olduğu nargile tütünü malzemeleri ile nargile severlere çok fazla seçenek sunmuştur. Firma kullandığı kaliteli tütünleri ve aromaları ile kişilerin keyifli anlar yaşamalarına yardımcı oluyor. Tütün içerisine konulan aromalara bakacak olursak çok fazla seçeneği bulunuyor. En çok kullanılan aromalar ise şunlardır; al-Fakher çift elma, al-Fakher böğürtlen, al-Fakher üzüm, al-Fakher damla sakızı, al-Fakher kavun, al-Fakher şeftali, al-Fakher vanilya, al-Fakher limon, al-Fakher yaban mersini, al-Fakher elma ve nane, al-Fakher portakal, al-Fakher krema ve nane, al-Fakher nane ve karpuz, al- Fakher çikolata gibi birçok ismini sayamadığımız yüzlerce aroma seçeneği bulunuyor. İstenilen aroma ile hazırlanan nargile tütünleri kullanıcılarına hoş anlar yaşatır.

Al-Fakher Tütün Özellikleri

Nargile severlerin kullandıkları nargileler kaliteli tütünler ile hazırlandığında kullanıcıların ağzında hoş bir tat bırakır. Kullanılan tütünlerin sert olmaması ve ağızda tatlı bir tat bırakması gerekir. Ayrıca tütünün kokusu da son derece önemlidir. Kaliteli tütünlerin dumanı ağzı acıtmadığı gibi genzi de yakmaz. Tütünün rengi de kalitesiyle bağlantılı bir durumdur. Fakat bunu en iyi tütün işiyle uğraşanlar anlar. Firma, tüm bu özellikleri baz alarak tütünlerini seçmekte ve bu tütünler için kaliteli nargile tütünü aromaları kullanmaktadır. Müşterilerin ilgilerini dikkate alarak ürün hazırlayan firma alanında son derece önemli işletmelerden biridir. Ürünleri kullanan müşterilerin oldukça memnun kaldıklarını belirtmek gerekir.

Listeye geri dön

Bir cevap yazın